KONST / Litografier / Färglitografier 8794586
nr 879 4586
Färglitografier
3 st, signerad. , 45/360
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 mars 2014
kl 20:00:29
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr